Vzkazník
Mgr. Marek Charvát
Dobrý den, začátek školního roku je vždy 1. září. Vy máte zřejmě na mysli den zahájení vyučování a ten letos připadá na pondělí 4. září. V pátek mají děti ještě prázdniny.
láďa
Kdy je v roce 2017 začátek školního roku? v pátek 1.9 nebo v pondělí 4.9.?
Verca
Dobry den, kdy bude zapis do materske skolky. Dekuji za odpoved.
Charvát
Ještě doplním, že v Sedlici funguje velmi dobře fotbalový oddíl při TJ Sokol Sedlice a nově také mladí hasiči při SDH Sedlice.
Charvát
Dobrý den, seznam kroužků naleznete v záložce ZŠ Sedlice - Informace (levá lišta). S výjimkou paličkování, navštěvují všechny ostatní chlapci i děvčata. Předpokládám, že od nového školního roku se seznam kroužků příliš měnit nebude.
Marcela
Dobrý den,prosím Vás jsou u Vás na škole zájmové kroužky pro chlapce (pohybové, hudební, technické,..).Děkuji, příjemný den Marcela
Charvát
Informace by měly být na webových stránkách příslušného krajského úřadu, pod který daná škola spadá.
Nela
Dobry den, chci se zeptat, jestli jsou nejake stranky, kde je mozno zjistit, ktere stredni skoly otevrely 2.kolo prijimaciho rizeni? Dekuji
Charvát
Mimochodem, minulý týden proběhly třídní schůzky, ale žádná stížnost podobného charakteru nebyla, pokud je mi známo, v žádné třídě podána.
Charvát
Na druhou otázku Vám mohu odpovědět pouze tolik. Pokud skutečně je Vaše dítě traumatizované z paní učitelky, bylo by vhodné toto řešit konkrétně, při návštěvě ve škole, nikoli anonymně na internetu.
Charvát
Dobrý den. K první otázce mohu říci pouze, že se zřejmě jednalo o vyjádření "potit krev", které se používá poměrně běžně právě v souvislosti se sportem.
Kulínek
Charvát
Kdo nestihl navštívit Velikonoční výstavu, může si prohlédnout fotografie v galerii.
Charvát
V galerii přibyly fotky z Kramolína 2013 a Zimospaní V Řepici 2014.
Jedna krůta
-_____- MZ je Miloš Zeman že?
MZ
Určitě budou, ale ještě je nemám k dispozici.
?
Budou tu fotografie z Blatné?
EL BARTO
TY NOVÝ STRÁNKY JSOU LEPŠÍ NEŽ TY STARÝ
EL BARTO
RÁD BYCH SE PODÍVAL NA VÝSLEDKY KVÍZU O BLATNÉ KTERÝ PLNILA 6 A 5 TŘÍDA ALE NEMUŽU JE NAJÍT RÁD BYCH ZJISTIL KDE JSEM SE UMÍSTIL EL BARTO
:-)
Děkuji.
Charvát
Pokud jde o fotky z Kramolína, musím zapátrat, kam se ztratily. Budou-li k dispozici, určitě se v galerii objeví.
Charvát
Dobrý den, zápis do MŠ probíhá v posledních letech vždy ve čtvrtek o velikonočních prázdninách. Pro letošní rok to tedy předběžně vychází na 17. dubna, když se nestane nic mimořádného, bude tento termín dodržen.
BeDa
Dobrý den, už bude vyhlášený zápis do školky?
?
Kde najdu fotky z Kramolína 2013?
Charvát
Není zač, rádo se stalo.
Charlie
Děkuji moc. Pomohl jste mi :)
Charvát
Zítra znamená ve středu :).
Charvát
Fotky z maškarního by měly být zítra (pokud se nestane nic mimořádného). Odkaz na autora stránek je úplně dole na titulní straně.
Charlie
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy doplníte fotky z dnešního maškarního, jen tak orientačně, abych věděl. A ještě by mě zajímalo, kde jste vytvořili tyto stránky, předem děkuji.
Charvát
Do fotogalerie byly přidány fotky z Noci s Andersenem a z letošního zápisu.
Nick:

Opište prosím následující kód:
Počítadlo přístupů:
počítadlo.abz.cz

Ředitel školy: Mgr. Marek Charvát
Tel.: 383 493 454, 720 025 898
E-mail: reditel@zssedlice.cz

Tel.: 383 493 454, 720 025 898
Fax:
E-mail: skola@zssedlice.cz

Adresa: Komenského 256, 387 32 Sedlice

Organizace vyučování

Škola je otevřena od 6:30 pro žáky ze školní družiny a dojíždějící. V 7:20 se otevírá pro ostatní žáky. Vyučování probíhá od 7:40 do 14:40 hodin. Provoz školní družiny končí v 16:00. Žáci, kteří navštěvují kroužky, odcházejí samostatně po skončení kroužku.Obědy se vydávají ve školní jídelně od 11:15 do 12:50 hodin. Výuka probíhá podle školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání „Most k poznání“. Celý vzdělávací program je umístěn v sekci Dokumenty. Kromě standardní nabídky předmětů náš učební plán zahrnuje výuku Anglického jazyka od 2. ročníku a Německého jazyka (druhý cizí jazyk) od 6. ročníku. Výuka Informatiky probíhá od 5. ročníku, škola využívá dvě počítačové učebny.

Školská rada

Od 25.8.2021 pracuje Školská rada při ZŠ Sedlice v novém složení, volební období je tříleté.

Předseda

Mgr. Kateřina Brabcová (zřizovatel)

Členové

Jitka Kostěncová (rodiče), Mgr. Jitka Kovalčíková (škola), Hana Růžičková (zřizovatel), Mgr. Pavel Samec (škola), Rostislav Šípek (rodiče)