Vzkazník
Mgr. Marek Charvát
Dobrý den, začátek školního roku je vždy 1. září. Vy máte zřejmě na mysli den zahájení vyučování a ten letos připadá na pondělí 4. září. V pátek mají děti ještě prázdniny.
láďa
Kdy je v roce 2017 začátek školního roku? v pátek 1.9 nebo v pondělí 4.9.?
Verca
Dobry den, kdy bude zapis do materske skolky. Dekuji za odpoved.
Charvát
Ještě doplním, že v Sedlici funguje velmi dobře fotbalový oddíl při TJ Sokol Sedlice a nově také mladí hasiči při SDH Sedlice.
Charvát
Dobrý den, seznam kroužků naleznete v záložce ZŠ Sedlice - Informace (levá lišta). S výjimkou paličkování, navštěvují všechny ostatní chlapci i děvčata. Předpokládám, že od nového školního roku se seznam kroužků příliš měnit nebude.
Marcela
Dobrý den,prosím Vás jsou u Vás na škole zájmové kroužky pro chlapce (pohybové, hudební, technické,..).Děkuji, příjemný den Marcela
Charvát
Informace by měly být na webových stránkách příslušného krajského úřadu, pod který daná škola spadá.
Nela
Dobry den, chci se zeptat, jestli jsou nejake stranky, kde je mozno zjistit, ktere stredni skoly otevrely 2.kolo prijimaciho rizeni? Dekuji
Charvát
Mimochodem, minulý týden proběhly třídní schůzky, ale žádná stížnost podobného charakteru nebyla, pokud je mi známo, v žádné třídě podána.
Charvát
Na druhou otázku Vám mohu odpovědět pouze tolik. Pokud skutečně je Vaše dítě traumatizované z paní učitelky, bylo by vhodné toto řešit konkrétně, při návštěvě ve škole, nikoli anonymně na internetu.
Charvát
Dobrý den. K první otázce mohu říci pouze, že se zřejmě jednalo o vyjádření "potit krev", které se používá poměrně běžně právě v souvislosti se sportem.
Kulínek
Charvát
Kdo nestihl navštívit Velikonoční výstavu, může si prohlédnout fotografie v galerii.
Charvát
V galerii přibyly fotky z Kramolína 2013 a Zimospaní V Řepici 2014.
Jedna krůta
-_____- MZ je Miloš Zeman že?
MZ
Určitě budou, ale ještě je nemám k dispozici.
?
Budou tu fotografie z Blatné?
EL BARTO
TY NOVÝ STRÁNKY JSOU LEPŠÍ NEŽ TY STARÝ
EL BARTO
RÁD BYCH SE PODÍVAL NA VÝSLEDKY KVÍZU O BLATNÉ KTERÝ PLNILA 6 A 5 TŘÍDA ALE NEMUŽU JE NAJÍT RÁD BYCH ZJISTIL KDE JSEM SE UMÍSTIL EL BARTO
:-)
Děkuji.
Charvát
Pokud jde o fotky z Kramolína, musím zapátrat, kam se ztratily. Budou-li k dispozici, určitě se v galerii objeví.
Charvát
Dobrý den, zápis do MŠ probíhá v posledních letech vždy ve čtvrtek o velikonočních prázdninách. Pro letošní rok to tedy předběžně vychází na 17. dubna, když se nestane nic mimořádného, bude tento termín dodržen.
BeDa
Dobrý den, už bude vyhlášený zápis do školky?
?
Kde najdu fotky z Kramolína 2013?
Charvát
Není zač, rádo se stalo.
Charlie
Děkuji moc. Pomohl jste mi :)
Charvát
Zítra znamená ve středu :).
Charvát
Fotky z maškarního by měly být zítra (pokud se nestane nic mimořádného). Odkaz na autora stránek je úplně dole na titulní straně.
Charlie
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy doplníte fotky z dnešního maškarního, jen tak orientačně, abych věděl. A ještě by mě zajímalo, kde jste vytvořili tyto stránky, předem děkuji.
Charvát
Do fotogalerie byly přidány fotky z Noci s Andersenem a z letošního zápisu.
Nick:

Opište prosím následující kód:
Počítadlo přístupů:
počítadlo.abz.cz

Vedoucí: Lidmila Vlková

Výdej obědů: 11:15 – 12:30 hodin

Ceny stravného od 1.1.2020

Druh stravy Věková kategorie Cena
Přesnídávka 8 Kč
Svačina 8 Kč
Oběd 3 - 6 21 Kč
Oběd 7 - 10 25 Kč
Oběd 11 - 14 27 Kč
Oběd 15 a více 28 Kč

Placení stravného

1. Inkasem z účtu
    • je třeba zajistit v bance svolení k inkasu na účet školy 162937912/0600 a poté nahlásit vedoucí školní jídelny číslo účtu, ze kterého bude inkaso prováděno (formulář je umístěn v sekci Dokumenty)
    • na účtu musí být dostatek finančních prostředků k provedení inkasa
  2. Jednorázovým příkazem nebo složenkou
    • pro tento způsob obdrží dítě na lístku částku k proplacení za daný měsíc a variabilní symbol, platba se provádí na účet školy 162937912/0600

Stravné je nutné zaplatit do konce následujícího měsíce.
V případě nezaplacení bude dítě od 1. dalšího měsíce automaticky odhlášeno ze stravování do doby zaplacení dlužného stravného. Pro děti v MŠ by to znamenalo znemožnění docházky, protože dítě je při pobytu v MŠ povinno odebírat stravu.

Postup při odhlašování a přihlašování obědů dětí

Žák má nárok na státem dotované jídlo pouze v době pobytu ve škole a ve dnech školního vyučování a první den neplánované nepřítomnosti ve škole (nemoc).
Další dny nepřítomnosti ve škole je povinen stravování odhlásit, avšak má možnost se stravovat za plnou cenu oběda (61,- Kč) bez státních dotací.

1. Při předem známé absenci dítěte se oběd odhlašuje den předem do 13,00 hodin osobně nebo telefonicky na číslo 383 493 591 (ŠJ) nebo 383 493 447 (MŠ).
  2. Pokud nelze odhlásit předem (např. při náhlém onemocnění dítěte), je možno oběd odebrat do obědníku ve školní jídelně a v mateřské škole v době od 11:00 do 12:00 hodin. Platí pouze pro první den nemoci. Oběd se vydává pouze do přinesených nádob.
  3. Pokud je dítě přihlášeno do MŠ v období školních prázdnin a nenastoupí, oběd bez náhrady propadá (v případě prokázané nemoci se postupuje dle bodu č. 2.
  4. Opětovné přihlášení dítěte k odběru obědů (např. po ukončení nemoci) probíhá jako v bodě 1.